Pozvánka na Čertovskou vycházku

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na tradiční Čertovskou vycházku, která se bude konat v sobotu 9. prosince 2023. Tato akce je určena pro malé i velké dobrodruhy, kteří se nebojí čertů a mají rádi různé soutěže.

Start bude ve 13:00 od klubovny Klubu českých turistů, odbor Velké Opatovice. Na cestě dlouhé asi 1.km okruhem v parku, se setkáte s čertovskou čeládkou, která vás vyzkouší z různých znalostí a dovedností. Budete řešit pohádkové hádanky, skládačky a další zábavné aktivity. Za dobře splněné úkoly dostanete odměnu.

Po návratu ke klubovně vás čeká ještě setkání s Mikulášem, který vás podaruje za vaši statečnost a odvahu. Na zahřátí bude k dispozici dětský i dospělácký punč a k zakousnutí párky v rohlíku.

Těšíme se na vás!

Klub českých turistů, odbor Velké Opatovice